Pet Shop

Pet Shop

Dostlarınızın ihtiyaç temini için kliniğimizde “pet shop” bölümümüz hizmet veriyor. Evcil hayvanlarınızın, beslenmesine ve ev içindeki yaşam temposuna uygun ürünler sunuyoruz. Kedileriniz için; mama, konserve gıda, kedi kumu, tuvalet, oyuncak, bakım/sağlık malzemeleri, ödül maması, mama ve su kapları, tasma, çanta, seyahat malzemesi, yatak, kafes, isimlik, kıyafet gibi ürünler zengin yelpazeyle “pet Shop” bölümümüzde sizleri bekliyor. Kısacası sevimli dostlarımızın tüm ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak faaliyet yürütüyoruz.

Aradığınız her ürün var

Köpeklerinize yönelik ürünlerimiz ise yukardakilerin yanı sıra aksesuarlar, serinletici malzemeler, köpek kulübesinden oluşuyor.
Bir diğer evcil hayvan türü olan kuşlar için kuş yemi, aksesuar, kafes oyuncakları, kuş bakım ve sağlık malzemeleri bulunduruyoruz.
Akvaryum canlılarına özel ürünlerimiz ise; balık yemi, balık sağlık ürünleri, akvaryum, akvaryum filtresi, akvaryum ısıtıcısı, akvaryum aydınlatma, akvaryum aksesuarları, akvaryum kumu ve dekorları içeriyor. Kaliteli ürünlerimiz estetik niteliğiyle akvaryumunuzda göz dolduruyor olacak.